Členové

21. října 2015 v 21:35 | FireDream |  Naše smečka
Ahoj přátelé,
rozhodla jsem se že členy do naší smečky budu příjmat i během příběhu. Tak zabráním tomu, aby někdo nestihl přihlášku.
Tady jsou ti, co jsou zatím ve smečce. Omegou bude vymyšlený pes, který se sám uvolí do této role, aby to nevyhnělo ta Alfovsky:) Tak jdeme na to:S


Narcissa (Narss)

Bílý Švýcarský ovčák


Narcissa je bílá fena s předpoklady pro lov. Ráda skáče a plave. Je věrná, vůči cizým psůma lidem nedůvěřivá. Ne neobvykle inteligentní, ale někdy se tato vlastnost stává zápornou.
Její matkou je Astrid, která ji odmalička učila nenávidět lidi a to si odnesla Narss až do dospělosti. Vyrůstala ve smečce drsných psů, kde kvůli své jemnosti nevydržela a utekla.

Johnny (Johy)

Mudi


Johnny je černý pes, který je trochu odtažitý od neznámých psů. Když si ho někdo získá, je z něj velmi loajální přítel. Nerad se staví na odpor ostatním, ale dokáže říct co se mu líbí a co ne.
Dřív žil u lidí, ačkoliv na nich nebyl závislý. Každý den pásl ovce, které miloval.Elizabeth (Elis)

Australský ovčák


Elis je bílo, hnědo, zrzavá fena, která je velmi milá, ale psa před sebou si důkladně prověří, než se stane jejím přítelem. To se zatím nepovedlo nikomu (kromě její rodiny). Je tvrdohlavá a nenechá se jen tak přesvědčit (to může být komlikované). Miluje vodu a liv jí také jde. Je inteligentní, jako ostatní Australští ovčáci. Žila u lidí až do doby než si ji odvezla její nová rodina. Ona všach chtěla zpět ke svým sourozencům a tak utekla, cestu zpět však nenašla.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 25. října 2015 v 23:04 | Reagovat

Vypadá to na hodně různorodou smečku, jinak...krásný přehled. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama